Kupić czy wypożyczyć detektor tętna płodu?

Kupić czy wypożyczyć detektor tętna płodu?
Kupić czy wypożyczyć detektor tętna płodu?

Czas ciąży i przygotowanie do macierzyństwa to najpiękniejsze chwile dla wszystkich przyszłych mam, ale i ojców. Choć rodzice nie mogą się doczekać, aż maluszek przyjdzie na świat i zawita w ich domu, to z drugiej strony muszą zastanowić się nad wieloma wydatkami...

Koszty rosną, a gdy do tego dołożyć niektóre urządzenia przydatne w czasie ciąży, zaczyna się robić problem dla wielu rodziców. Tym bardziej, gdy nie ma pewności, że dany sprzęt spełni ich oczekiwania. Wielu rodziców zmierzyło się z takim dylematem, gdy chcieli zakupić detektor tętna płodu. Co więcej, do wyboru są różnorodne urządzenia, odmienne pod względem dokładności działania czy też dodatkowych funkcji, a także znacząco różniące się cenami.

Wydatek rzędu 100 zł czy kilkuset złotych? Teoretycznie można postawić na najtańszy detektor, jednak jego jakość może daleko odbiegać od wymagań rodziców, i ostatecznie wydatek okaże się być zbędnym. Nieocenioną pomocą w takim wypadku staje się wypożyczenie detektora tętna płodu, a ofertę taką posiada https://www.rentmama.pl/. Na jakie korzyści można liczyć wypożyczając urządzenie do pomiaru tętna płodu zamiast kupować?

Przede wszystkim firma oferuje urządzenia wysokiej jakości, klasy użytkowanej w placówkach medycznych. Dostępny detektor Jumper Medical JPD-100E wykazuje wysoką czułość, dzięki zastosowaniu sondy 2,5 GHz. Bicie serca płodu można rejestrować już od 9 tygodnia ciąży, a nie 11, jak w przypadku innych urządzeń. Ponadto jest to urządzenie posiadające certyfikat CE, gwarantujący bezpieczeństwo jego użytkowania.

Teoretycznie kupno detektora w kwocie 400 zł, pozwala na jego sprzedaż po zakończeniu użytkowania. Niestety używany sprzęt traci nawet 50% swojej wartości. W niższych kosztach można wypożyczyć wspomniany detektor, w ten sposób oszczędzając. Nie trzeba martwić się o to, czy wybrany został odpowiedniej jakości sprzęt, a także, o późniejszą fatygę z jego sprzedażą. Detektor można wypożyczyć na 4 tygodnie, 20 tygodni, ale i całą ciążę.

Proponowany detektor tętna płodu Jumper Medical JPD-100E, jak dotąd nie pojawił się w zwrotach ze względu na jakąkolwiek usterkę. Mimo wszystko, ewentualne wady tuż po zgłoszeniu zostają rozpatrzone na tyle szybko, że już na drugi dzień do rąk rodziców trafia nowy sprzęt. Nie można mówić o takiej realizacji w przypadku jakiegokolwiek sprzedawcy, gdzie trzeba czekać na rozpatrzenie reklamacji, naprawę czy ewentualną wymianę urządzenia, co do której i tak nie ma gwarancji.

Podsumowując – rodzice mają szansę wypożyczyć detektor tętna płodu wysokiej jakości, dokładny w pomiarach i bezpieczny zarówno dla matki, jak i dla płodu podczas użytkowania, na dowolny czas. Bez zbędnego stresu, nerwów i czasu straconego na poszukiwania odpowiedniego urządzenia.

Komentarze

  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Dlaczego Twoje dziecko powinno pić wodę?
Woda jest zdecydowanie najważniejszym z surowców zawierający...
piątek, Marzec 16, 2018 - 13:14
Projektowanie wnętrza, a brak czasu - jak sobie z tym poradzić
W twoim domu każdy z członków rodziny powinien mieć swoje mi...
piątek, Marzec 16, 2018 - 10:00
8. edycja kampanii „Pokonać Raka”
Dziś, 15 marca zainaugurowana zostaje już 8. edycja kampanii...
czwartek, Marzec 15, 2018 - 08:47
TOP SECRET - kolekcja na lato 2018
Letnia kolekcja Top Secret to pełen wachlarz modnych styliza...
wtorek, Marzec 13, 2018 - 13:02

  

Reklama