Hobby

Zacznij zarabiać - niepotrzebne rzeczy sprzedaj

21 Maj, 2018
Zacznij zarabiać - niepotrzebne rzeczy sprzedaj

Planujesz gruntowne porządki? Świetnie, pozbądź się niepotrzebnych przedmiotów i zamień je w kapitał.

Stłuczona szybka to nie tragedia...o ile masz ubezpieczenie wyświetlacza telefonu

14 Maj, 2018
Stłuczona szybka to nie tragedia...o ile masz ubezpieczenie wyświetlacza telefonu

Kupiłeś wymarzony telefon. Wydałeś naprawdę sporo, więc nie chcesz, by coś złego się stało. Chuchasz i dmuchasz, żeby tylko nowy nabytek się nie rozbił. Kupiłeś nawet specjalną obudowę, która ma chronić Twój smartfon przed ewentualnym uszkodzeniem. Ale czy naprawdę jesteś w 100% przekonany, że to optymalne rozwiązanie? Może lepiej było zainwestować w ubezpieczenie wyświetlacza telefonu?

Oryginalny album na zdjęcia - jak go samodzielnie ozdobić?

30 Kwiecień, 2018
Oryginalny album na zdjęcia - jak go samodzielnie ozdobić?

Własnoręcznie wykonany album na zdjęcia to oryginalna pamiątka na wiele lat. Popularną metodą ozdabiania albumów jest scrapbooking, polegający na wyklejaniu przedmiotów różnego rodzaju ozdobami, jak: wstążki, tasiemki, dekoracyjne stemple, naklejki czy ozdobne papiery. Dzięki sztuce ręcznego tworzenia, można wykonać przepiękny album na zdjęcia i ofiarować go w prezencie bliskiej osobie.

Dziecko dla odważnych - Leszek Talko

25 Kwiecień, 2018
Dziecko dla odważnych - Leszek Talko

Od jej pierwszego wydania (2007 r.) minęło ponad dziesięć lat. „Dziecko dla odważnych” to jedna z pierwszych na polskim rynku wydawniczym (o ile nie pierwsza) książka podejmująca tematykę parentingu. Co więcej, to całkowicie niebanalny, utrzymany w humorystycznej formie poradnik, który pomaga odpowiedzieć na pytanie, jak wychować szczęśliwe dziecko i nie spowodować apokalipsy. Swoiste „lekarstwo” na obawy młodych rodziców.

Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

24 Kwiecień, 2018
Ile kosztuje ubezpieczenie mieszkania?

Wiele osób postrzega dobrowolne ubezpieczenia jako niepotrzebny wydatek, którego lepiej uniknąć. Warto jednak pamiętać, że mieszkanie to często najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy, a koszty wykupienia ubezpieczenia nie muszą być wysokie.

Koszt ubezpieczenia mieszkania jest uzależniony od bardzo wielu czynników, dlatego będzie inny dla każdej nieruchomości. W przypadku niewielkiego lokalu polisa całoroczna z podstawowym zakresem ochrony może kosztować poniżej 200 złotych. W przeliczeniu na jeden miesiąc wysokość składki wyniesie zaledwie kilkanaście złotych. Warto pamiętać, że w każdej chwili może dojść do nieprzewidzianego wydarzenia jak włamanie, zalanie lub pożar. W takiej sytuacji uzyskanie pieniędzy z ubezpieczenia często okazuje się nieocenioną pomocą.

8 pomysłów na prezent dla zestresowanej kobiety

30 Marzec, 2018
8 pomysłów na prezent dla zestresowanej kobiety

Kobiety codziennie narażone są na wiele stresu. Problemy w pracy, natłok obowiązków w domu. Warto o nie zadbać i pozwolić na chwilę wytchnienia. Widzisz, że Twoja przyjaciółka, mama czy siostra nie mają energii i motywacji? Zobacz jakie prezenty mogą temu zaradzić. Oto 8 najlepszych prezentów dla zestresowanej kobiety.

We Are Knitters – złap za druty na wiosnę!

28 Marzec, 2018
We Are Knitters – złap za druty na wiosnę!

W modzie najważniejszą rolę odgrywa indywidualizm. Nie ślepe podążanie za trendami, lecz kreowanie własnych. Dlatego namawiamy do dziergania na drutach. To nie tylko ulubione hobby gwiazd Hollywood, ale przede wszystkim szansa stworzenia czegoś nietuzinkowego. Marzycie o swetrze, który jest oryginalny, piękny, wykonany z wysokiej jakości wełny i nie ma go połowa Waszych koleżanek? Koniecznie sprawdźcie „ dzianinową” ofertę hiszpańskiej marki We Are Knitters.

Rozmowy o seksie i nie tylko...

27 Marzec, 2018
Rozmowy o seksie i nie tylko...

Zbliża się premiera nowej i niestety ostatniej książki wybitnego neurobiologa, profesora Jerzego Vetulaniego, pt. „Neuroerotyka. Rozmowy o seksie i nie tylko”. Antykoncepcja i chemia zakochania. Inicjacja seksualna. Poligamia. Seks osób starszych. Fantazje i fetysze. Pornografia.
O tym wszystkim i o wielu innych tematach tabu rozmawiał z Marią Mazurek profesor Jerzy Vetulani. Ta książka jest zabawna, mądra i zaskakująca jak sam autor. Premiera 4 kwietnia!

Gdzie szukać najlepszych promocji na zakupy?

26 Marzec, 2018
Gdzie szukać najlepszych promocji na zakupy?

Temat oszczędzania jest zawsze na czasie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na ograniczenie comiesięcznych wydatków okazuje się wyszukiwanie promocji na zakupy. Jakie narzędzia i metody pomogą nam w tym najskuteczniej?

Rób zakupy i oszczędzaj

23 Marzec, 2018
Rób zakupy i oszczędzaj

Zakupy to jedno z zajęć, bez którego żadna pani domu nie wyobraża sobie prowadzenia swojego gospodarstwa. Praktycznie każdego dnia kupujemy żywność oraz inne produkty pierwszej potrzeby, po środki czystości sięgamy kilka razy w miesiącu, a po ubrania i obuwie średnio raz na kwartał. Codzienna lista zakupów dość znacznie nadweręża domowy budżet, który możemy nieco podreperować, przestrzegając kilku prostych zasad oszczędzania. Warto śledzić gazetki promocyjne, które zawierają mnóstwo ciekawych ofert, pozwalających zaoszczędzić kilka, a nawet kilkanaście złotych dziennie.

Sprzątanie wolne od chemii!

22 Marzec, 2018
Sprzątanie wolne od chemii!

PIURIF to nie tylko gama środków czyszczących, ale przede wszystkim prawdziwa filozofia sprzątania wolnego od chemii. Dzięki formule MicroAdvanced™ i wyselekcjonowanemu bogactwu bakterii czyszczących, Ty odpoczywasz, podczas gdy, pożyteczne bakterie zawarte w środkach PIURIF rozprawiają się z zarazkami.

Majowe koncerty w Lublinie - sprawdź, którzy artyści wystąpią w Hali Globus!

21 Marzec, 2018
Majowe koncerty w Lublinie - sprawdź, którzy artyści wystąpią w Hali Globus!

Koncerty, które odbędą się w Lublinie w maju 2018 roku to wielkie wydarzenia, na których z pewnością nie może nas zabraknąć. Być może któreś z wydarzeń sprawi, że odwiedzimy Lublin po raz pierwszy? A może zachęci mieszkańców miasta do wzięcia udziału w naprawdę spektakularnym widowisku?

Subscribe to Hobby
  • Ostatnie
  • Popularne
  • Facebook
Czystek – niepozorne zioło o ogromnych możliwościach
Preparaty pochodzenia roślinnego i ich zatajane właściwości....
wtorek, Maj 22, 2018 - 09:24
Tatuaż już nie na całe życie. Laser kontra niechciane ozdoby na skórze
Ozdobienie ciała tatuażem to nadal bardzo poważna decyzja, a...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 12:00
Materac do sypialni - jaki wybrać?
Od wystroju sypialni zależy wiele – jakość Twojego wypoczynk...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 11:29
Zacznij zarabiać - niepotrzebne rzeczy sprzedaj
Planujesz gruntowne porządki? Świetnie, pozbądź się niepotrz...
poniedziałek, Maj 21, 2018 - 09:41

  

Reklama